Або урядовці брешуть або в Євросоюзі гірше ніж в Україні

Державний центр зайнятості розповсюдив повідомлення про зростання зайнятості населення України за 2010 порівняно з 2009 - на 74,5 тис. осіб до 20,3 млн осіб. А також стверджується про офіційний показник безробіття в Україні, який нижчий за офіційно задекларовані проценти безробіття в країнах Євросоюзу. Зокрема ДЦЗ опублікував таке:

Чисельність безробітних зменшилася на 173,2 тис. осіб і в середньому за 2010 рік склала 1,8 млн осіб. Зменшення чисельності безробітних відбулося в усіх регіонах країни, найбільшою мірою – серед жителів міст. Рівень безробіття населення, визначений за методологією МОП, знизився з 8,8% до 8,1% економічно активного населення. Скорочення рівня безробіття спостерігалося в усіх регіонах України.

Слід зауважити, що рівень безробіття в Україні залишається нижчим, ніж у середньому по країнах Євросоюзу, де він зріс з 8,9% у 2009 році до 9,6% у 2010 році та становив, зокрема, у Франції – 9,7%, Болгарії – 9,9%, Португалії – 11,0%, Угорщині – 11,2%, Греції – 12,0%, Ірландії – 13,5%, Словаччині – 14,5%, Естонії – 16,9%, Литві – 17,8%, Латвії – 19,3%, Іспанії – 20,1%.

Скоро європейці поїдуть до нас на заробітки?

На сьогодні тільки біля 616 тисяч з 1,8 млн. зареєстровано як безробітні – офіційні дані Держкомстату за лютий 2011. В січні – 585 тисяч. За цей же період відмічено конкурс на одне вакантне місце – 89 у січні і 87 у лютому.

Ключові слова новини:
Журнал "Коментар"                                  Журнал "Галичина"                                 Партійні голоси

0 коментарів

Додати свою думку

  • Коментарі відвідувачів
  • Про ресурс
  • Стан сайту
  • Звідки новини?
  • Від автора

Про ресурс

Публікація новин намагатиметься бути якнайбільш об’єктивною та інформативною.

Безумовно будь-який термін, що містить оцінку, вже є суб’єктивністю кимось призначеною при заповнені тлумачного словника. Інколи буває що через деякий час уявлення і розуміння терміну змінюється - тоді у фізиці закони механіки отримують обмеження застосування щоб повністю не скасовуватись квантовою фізикою. Але завжди щось від старого надуманого залишається і тільки доповнюється новими пояснення звичного значення терміну.

Щоб повністю виправдатись за можливі огріхи суб’єктивності варто зазначити що ідеально об’єктивні новини сформовані з простого переказування події, як зазначено вище, уже самі по собі з використанням багатьох термінів містять ймовірність суб’єктивності. Крім того такі новини будуть не тільки нецікавими, а й некорисними, наближаючись до справді об’єктивного варіанту подачі новини - статистики. Ви б читали новини тільки з цифр? І навіть в такому вигляді щоб донести до людини повну картину потрібна порівняльна статистика, а це вже дуже багато цифр.

Віднаходячи словесну заміну змінюється не лиш прийнятність вигляду, а також стає можливим вказати на причини тієї чи іншої події. Звісно, це спроба підмінити "теоретичне пояснення статистики", але так і треба щоб новина була корисною. Ефект компенсує зростання ймовірності хибності. Все залежить від того хто "оцінює" словами ту чи іншу подію в новині і його здатності не виставляти оцінок з завеликою кількістю припущень.

У будь-якому разі Редакція обіцяє не вдавати об’єктивність, прикидаючись тупою і наче з далекого закордону, повторюючи відверті дурості і брехню за політиками чи "експертами", що дуже поширено на Україні в наш час.

Легкого вам перегляду новин!

З повагою, Редакція ЗУІнформ.

Стан сайту

Інформаційне повідомлення про роботу сайту 1bestnews.blogspot.com - ЗУінформ(Західно-Укранські інформаційні новини)

Ресурс змінив дизайн, зберігши тематичні розділи з областями Західної України, та додав більше власних розділів новин по континентам Світу та Україні.


Звідки новини?

Не маючи власних кореспондентів по світу, доводиться переказувати новини з інших ресурсів. Перевага надається першим хто опублікував такі на офіційних і представницьких сайтах чи з числа міжнародних новин. Вибір робиться за поглядами редакції що є найцікавішим та важливим чого ще не опубліковано в інших новинних ресурсах. Створючи цим свою комбінацію новин.

Від автора

Новини розраховано на західно-українську аудиторію та всіх хто вміє читати на українській мові. Інколи при цитуванні потрібні знання російської та англійської мов - хоча можна й скористатись з сучасних можливостей браузера для швидкого перекладу.

Сподіваюсь вам сподобається читати новини на сайті ЗУінформ і вони збагатять вас корисною інформацією про оточуючий світ.